Herbata Verdauungs

Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 120,00 zł

Herbata na trawienie

Tradycyjna Medycyna Chińska zakłada, że Śledziona/Trzustka i Żołądek, czyli układ pokarmowy, odpowiadają za pobieranie z pożywienia substancji odżywczych jak też ich wchłanianie i transport wewnątrz organizmu. Sprawność jelit ma istotne znaczenie dla uzupełniania Esencji Nerek, tym samym decydując o zdrowiu człowieka. By spełniać powyższe funkcje, jelita wymagają stosowania zrównoważonej diety i picia ziół. Herbata na trawienie wspiera układ pokarmowy oraz jego prawidłowe funkcjonowanie, niezbędne do regeneracji organizmu.

Zastosowanie w terapii

Herbata na trawienie pobudza pobieranie z pożywienia substancji odżywczych, ich wchłanianie i pasaż jelit. Przyczynia się do lepszego trawienia pokarmów, zapobiega ich zastojowi w jelitach oraz efektywnie usuwa złogi z układu trawiennego. Herbata na trawienie jako symbol najwyższej harmonii pobudza produkcję energii pourodzeniowej wspomagając regenerację organizmu.

 

Wskazania

Nietolerancja pokarmów, alergia na pokarmy, uczucie pełności, zastój pożywienia, odbijanie, wzdęcia, zmęczenie po posiłku, brak apatytu, złe trawienie węglowodanów i tłuszczów, nadwaga.

 

Opakowanie

200g