MycoComplex 90kapsułek (suplement diety)

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 92,00 zł

Opis produktu

MycoComplex dzięki kombinacji polisacharydów grzybów zdrowotnych i ich działaniu synergicznemu, pomaga wzmocnić system immunologiczny. Suplement diety składa się z ekstraktów grzybów Cordyceps, Reishi, Agaricus i Shiitake. Aby wzmocnić działanie polisacharydów do mieszanki została dodana Acerola, najsilniejsze naturalne źródło witaminy C.

 

Zastosowanie

Wspiera odporność

Wspomaga proces zwalczania infekcji (np. przeziębienia)

Przyczynia się do uzupełnienie energii i pozbycia się zmęczenia

Wspiera psychikę podczas obciążenia stresem

 

Zastosowanie w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej

Dopełnienia Qi i odżywienia Krew

Transformuje Śluz

Dopełnienia Yang i Ming Men Nerek

Odżywia esencję Nerek

Wspiera Yin Płuc i ochronne Qi

 

Jakość i bezpieczeństwo

Grzyby, z których powstają suplementy diety MycoMedica, uprawiane są w nietkniętych przez cywilizację chińskich prowincjach Fujian i Jiangxi, które słyną ze swoje nieskażonej przyrody. Grzyby są testowane w laboratoriach w Niemczech na obecność pestycydów, metali ciężkich, mikroorganizmów, szkodliwych grzybów i promieniowania, aby mieć pewność, że są one od nich wolne i w pełni bezpieczne dla konsumentów. W tych samych laboratoriach grzyby testowane są, aby zawierały wyłącznie wysokiej jakości polisacharydy grzybowe, które gwarantują ich prozdrowotne właściwości.

Dawkowanie

Przy problemach zdrowotnych 3-10 kapsułek dziennie (zaleca się konsultację z lekarzem lub terapeutą Tradycyjnej Medycyny Chińskiej). W zastosowaniu profilaktycznym 1-2 kapsułki dziennie (dzieci od 3 do 15 lat 1 kapsułka dziennie). Kapsułki powinny być zażywane na czczo (20 min przed posiłkiem lub 30 min po), popijane wodą lub słabą herbatą. Zalecane jest stosowanie przez 5 dni, a następnie zrobienie 2 dniowej przerwy.

Skład

Ganodera lucidum / Reishi, ekstrakt z owocników 30% polisacharydów - 80 mg; Cordyceps sinensis / Cordyceps CS-4, ekstrakt z grzybni 30% polisacharydów - 80 mg; Agaricus blazei Murill / Agaricus, ekstrakt z owocników 30% polisacharydów - 80 mg; Lentinula edodes / Shiitake, ekstrakt z owocników 30% polisacharydów - 80 mg; Malpighia glabra (Acerola), ekstrakt 25% - 80 mg (witamina C - 20 mg = 25% referencyjnej wartości spożycia).

Liczba kapsułek: 90

Rodzaj kapsułki: żelowa

 

Uwaga!

Stosując suplement diety MycoComplex należy pamiętać, że suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Produkt nie zawiera efedryny, kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników, ani cukru.

Dużymi literami zapisane są pojęcia w rozumieniu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TCM), które nie znaczą tego samego co w nomenklaturze zachodniej. Przykładowo w TCM „Śledziona” to nie narząd anatomiczny, tak jak w medycynie zachodniej, tylko obieg czynnościowy.

Kraj produkcji

Czechy

Producent: MycoMedica