Ostropest (suplement diety) 90 kapsułek

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 89,00 zł
  • Niedostępny

Opis produktu

Ostropest plamisty to roślina wykazująca wyjątkowe działanie antyoksydacyjne (zwalcza wolne rodnik) i hepatoprotekcyjne. Wspiera procesy trawienne i oczyszczanie organizmu przez co przyczynia się do wzmocnienia odporności. Wspomagając wątrobę przyczynia się jednocześnie do poprawy zdolności regeneracyjnych i detoksykacyjnych organizmu. Ostropest jest świetnie uzupełniany przez ekstrakty z grzybów Reishi oraz z mniszka lekarskiego.

Zastosowanie

Wspiera wątrobę

Wspiera pęcherzyk żółciowy

Charakterystyka wg Medycyny Chińskiej

Termika: ogrzewająca

Smak: ostry, gorzki

Tropizm: Wątroba, Pęcherzyk Żółciowy

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie. Kapsułki powinny być zażywane na czczo (30 min przed posiłkiem lub 60 min po), popijane wodą lub słabą zieloną herbatą.

Skład

1 kapsułka zawiera 200 mg ekstraktu z nasion ostropest plamistego (Silybum marianum), 200 mg 30% ekstraktu z Reishi (Ganoderma lucidum) i 150 mg ekstraktu z korzenia mniszka lekarskiego.

Zawartość ekstraktu: 550 mg w kapsułce

Rodzaj kapsułki: żelowa

Uwaga!

Stosując suplement diety Ostropest należy pamiętać, że suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Przechowywać w suchym, niedostępnym dla dzieci miejscu.

Produkt nie zawiera efedryny, kofeiny, glutenu, konserwantów, barwników, ani cukru.

Kraj produkcji

Czechy

Producent: MycoMedica