Hysan Muscle Comfort olejek do masażu 50ml

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Brak
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 65,00 zł
  • Niedostępny

Hysan Muscle Comfort olejek (Huo Luo Oil)  produkowany jest  w  100% z naturalnych  składników. Od wieków stosowany jako środek przeciwbólowy na Dalekim Wschodzie. 

Hysan Muscle Comfort olejek  może być stosowany podczas masażu, przynosi ulgę w bólu poprzez wspomaganie krążenia. Jest również stosowany w przypadkach  leczenia bólu, ukąszeń owadów i bólów głowy.

W przeciwieństwie do wielu innych olejków, Hysan Muscle Comfort Oil nie jest lepki i szybko wchłania się w skórę, zapewniając natychmiastową ulgę w pożądanym obszarze.

Wskazówki: Nakładać bezpośrednio na czystą skórę. Następnie masować  opuszkami palców okrężnymi ruchami przez około 5-10 minut. Stopniowo zwiększać nacisk podczas masowania. 

Składniki:

Lawenda
Żeń-szeń amerykański
Cynamon
Chińska biała sosna
lukrecja chińska
Mięta pieprzowa

 


Uwagi:Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować na rany, uszkodzoną lub wrażliwą  skórę. Nie stosować w ciąży lub w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik. Przechowywać w temperaturze pokojowej, z dala od bezpośrednich promieni słonecznych. Przechowywać szczelnie zamknięte jeśli jest nieużywany.

 

Pojemność: 50ml