MASKI 3 WARSTWOWE OCHRONNE 50 szt

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest
  Czas realizacji: 1-2 dni robocze
 • szt.
 • 29,00 zł

MASKA MASKI MASECZKI 3 WARSTWOWE OCHRONNE 50 szt.

Maska ochronna posiadająca 3 warstwy ochrony przed wirusami i bakteriami. Doskonale zabezpiecza przed zakażeniami, które są roznoszone drogą kropelkową. Ochrania również drogi oddechowe przed szkodliwymi substancjami, które znajdują się w powietrzu.

Maseczka wykonana jest z 3 warstw wysokiej jakości włókniny polipropylenowej. Filtr - który znajduje się w środku maski - zapewnia skuteczność filtracji na poziomie > 95%. Z taką skutecznością zatrzymuje szkodliwe cząstki i uniemożliwia im przedostanie się do dróg oddechowych.

Maska jest wyposażona w elastyczne gumki, które umożliwiają jej bezproblemowe noszenie. Za pomocą drucika - znajdującego się w górnej części maski - można łatwo dopasować maskę, aby przylegała szczelnie do naszej twarzy. Maska pasuje więc do każdego typu twarzy - jest uniwersalna. Zapewniają swobodę w oddychaniu.

 

Jak poprawnie używać maseczki?

 1. Umyj ręce mydłem przez 30 sekund, lub użyj środka dezynfekcyjnego na bazie alkoholu.
 2. Zakryj usta i nos maską. Upewnij się, że maska dobrze przylega do Twojej twarzy.
 3. Unikaj dotykania maski od zewnętrznej strony, w tym miejscu maska zatrzymuje wirusy i bakterie. Jeżeli dotkniesz zewnętrzną stronę maski - koniecznie umyj ręce mydłem lub środkiem na bazie alkoholu.
 4. Gdy maska stanie się wilgotna - wymień ją na nową. Jest to produkt jednorazowego użytku.
 5. Maskę zdejmij chwytając za elastyczne gumki. Nie dotykaj przodu maski.
 6. Zutylizuj maseczkę, wyrzuć ją do zamykanego pojemnika. Ponownie zdezynfekuj ręce środkiem na bazie alkoholu, lub umyj je mydłem i wodą.