Termofor ziołowy - do stosowania z pudełkiem moksowym

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 1-2 dni robocze
  • szt.
  • 60,00 zł

Zastosowanie termoforu ziołowego przeznaczonego dla terapeutów do stosowania z pudełkiem moksowym zależne jest od użytego wkładu. 

Wklady dostępne są na naszej stronie:

http://cmcpolska.net/product/search?query=wk%C5%82ad

Termofory Ziołowe Dr. Li Jie

Yao Yun (藥熨)- Niebiańskie leczenie (Termoterapia Ziołowa)

 

Yao Yun (chińska termoterapia ziołowa) jest klasyczną ziołową metodą terapeutyczną TCM. W najwcześniejszym dziele poświęconym TCM, Kanonie Medycyny Żółtego Cesarza, jednoznacznie powiedziano, że „pracownicy fizyczni powinni być leczeni igłą-moksą, natomiast dla oficerów, urzędników bardziej odpowiednia jest metoda Yao Yun” (Ling Shu, 6). Ojciec akupunktury, Bian Que, powiedział, że „jeśli choroba jest w obrębie Cou Li (wewnętrzne przestrzenie ciała), można ją wyprowadzić metodą Yao Yun” (Shi Ji, Bian Que Cang Gong Lei Zhuan, 105 Vol.) Yao Yun jest prawdziwym skarbem klasycznej Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Zhang Zhong Jing w jego Jin Gui Yao Lue, jak i Sun Si Miao w jego Qian Jin Yao Fang stosowali tą niezwykłą metodę do leczenie wielu chorób. Dlatego też później nazwano ją Niebiańską Moksą.

W ostatnich dekadach Dr. Li Jie dogłębnie przestudiował metodę Yao Yun. Nanosząc autorskie poprawki opracował nowe formuły Yao Yun transformując klasyczną metodę na potrzeby współczesnych dolegliwości.

Przygotowane z wielką starannością Termofory Ziołowe nadają się do użycia w warunkach domowych podczas odpoczynku jak i codziennych aktywności, oraz w gabinetach podczas pracy z pacjentami. Naturalny, surowy len, oryginalne, certyfikowane zioła chińskie, praktyczne uchwyty i wytrzymałe wykończenia sprawiają, że użytkowanie Termoforów Ziołowych jest przyjazne, zdrowe i bezpieczne.  Bez ograniczeń wiekowych, przeznaczone do wielokrotnego użycia, do podgrzewania w kilku opcjach.  Wielorakość zastosowań i modeli pozwala wybrać odpowiednie rozwiązanie dla szerokiej gamy potrzeb.

 

Zastosowanie termoforu ziołowego przeznaczonego dla terapeutów do stosowania z pudełkiem moksowym zależne jest od użytego wkładu. 

Wklady dostępne są na naszej stronie:

http://cmcpolska.net/product/search?query=wk%C5%82ad

 

Pudełko nie jest dołączone do termoforu, należy zakupić je osobno, można je znaleźć na naszej stronie:

http://cmcpolska.net/pudlo-do-moksy.html