Tonix-R™ 100ml

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest
    Czas realizacji: 1 - 2 dni robocze
  • szt.
  • 393,00 zł

Poprawa odporności – ochrona immunologiczna

Tonix-R™ jest wyjątkowym, naturalnym preparatem bioaktywnych składników roślinnych (suplementem diety), którego działanie poprzez dodatkowe odżywienie organizmu może być uzupełnieniem przydatnym dla osób:

  • o osłabionych w wyniku chorób,
  • cierpiących na długotrwałe zmęczenie,
  • czujących ogólne osłabienie i  brak siły.

Tonix-R™ jako uzupełnienie właściwej diety poprawia naturalną zdolność organizmu do pozostawania w dobrej formie i prawidłowego funkcjonowanie na co dzień.*

Znakomite działanie preparatu uzyskano na drodze intensywnych badań i doświadczeń klinicznych. Tonix-R™ jest wynikiem prac rozwojowych nad produktem cechujących się wyjątkowym procesem produkcji i kontroli.

 

Tonix-R™ powstał na drodze wielu badań składników roślinnych wchodzących w skład tego suplementu, który wraz z właściwa dietą zwiększa zdolności ciała do utrzymania dobrego stanu zdrowia.

Suplement diety Tonix-R™ zawiera w swoim składzie trzy najlepiej przebadane grzyby: Poriae, Ganoderma, Cordyceps.*

Inne składniki roślinne wchodzące w skład Tonix-R™ to: Astragalus, Atractylodes, Lycium, Ligustrum (więcej na ten temat: www.lifebiotic.com).*

Badania ziołowych składników Tonix-R nie były jeszcze weryfikowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (European Food Safety Authority – EFSA) – mimo, że wszystkie te składniki są dobrze znane oraz stosowane od wieków – zarówno w Chinach, innych krajach Azji Centralnej i Południowo-Wschodniej, jak i w Europie, USA, Kanadzie, Australii i są bardzo dobrze przebadane w licznych wysokiej jakości badaniach naukowych prowadzonych w różnych krajach.